„Bieg po zdrowie”

Dnia 28.05.2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli w Międzyszkolnej Akcji Profilaktycznej ,, Bieg po zdrowie”, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Głubczycach. Celem wydarzenia było promowanie zdrowego stylu życia oraz postawy niepalenia papierosów. W ramach akcji uczniowie przygotowali plakaty o tematyce antynikotynowej, zwracając uwagę na szkodliwość palenia. Finałem wydarzenia był bieg sztafetowy, w którym uczniowie aktywnie i z zaangażowaniem promowali zdrowie i aktywność fizyczną.